Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulama geliştirmek, web yazılımından farklı bir uzmanlık gerektirir. Fikir aşaması ile başlayan süreç, yazılımın hazırlanması ardından hayata geçirilmesi ile devam eder.

Mobil Uygulamalar

Mobil cihazların internet teknolojisi ile buluşması cihazları akıllı hale getirdi. Akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlar ile bilgiye kolaylıkla ve hemen sahip olunuyor. Üstelik zaman ve mekân sınırlaması da yok. Bu durum firmalar ve markalar için de geçerli.  Onlar da aynı yöntemle ancak farklı sebeplerle mobil kullanıcılara erişmek istiyor. İşte bu noktada devreye bizim hazırladığımız mobil uygulamalar giriyor.


Mobil Uygulama Nedir ve Kim Tarafından Hazırlanır?
Android, Ios, Windows Mobile, RIM birer mobil platformdur. Mobil cihazlar bu ve benzeri işletim sistemlerine sahiptir. Bu işletim sistemleri mobil uygulamalar ile fonksiyonel hale gelir. Mobil uygulamalar, web yazılımlarından farklı yazılımlardır ve bizim tarafımızdan özel olarak hazırlanır.

Mobil uygulamalar çeşitlilik gösterir mi ve kimler için hazırlanır?
Firmalar, markalar, kurum ve kuruluşlar için mobil uygulamalar hazırlarız. Ayrıca, kişisel olarak bir mobil uygulama fikri olan kişiler için de yazılım geliştiririz.


Mobil uygulamaların çeşitliliği ihtiyaca, amaca ve isteklere göre değişir. Örneğin bu uygulamalar ile markanızı ve firmanızı tanıtabiliriz. Ürünleriz hakkında bilgi verebilir, yeniliklerinizin ve kampanyalarınızın duyurusunu gerçekleştirebiliriz. Tabi, satış yapabilmenizi de sağlarız. Kurum içi ve çalışanlar arası veri alışverişine yönelik uygulamalar hazırlayabiliriz. Bu ve benzeri uygulamalarla İş takibi de yapabilmenizi, kamera gibi cihazları da uzaktan yönetebilmenizi sağlarız. Tüm fikirlerinizi;  eğlence, eğitim, finans, haber, oyun, seyahat, sosyal ağlar gibi kategorilerde mobil uygulamalara dönüştürebiliriz.


Mobil Uygulamanın Sağladığı Yararlar Nelerdir?

  • Kolay erişilir.
  • Kullanıcı sayısı sınırsızdır.
  • Hayatı kolaylaştırır.
  • Hızlı veri aktarımı gerçekleştirir.
  • Coğrafi sınır ortadan kalkar.
  • İçinde bulunulan pazar küresel hale gelir.
  • Ürün ve hizmetler daha hızlı sunulur.
  • Prestij kazandırır.
  • Ekonomiktir.


Mobil Uygulamalarınızı Neden Bizimle Geliştirmelisiniz?
Mobil Uygulama geliştirmek, web yazılımından farklı bir uzmanlık gerektirir. Fikir aşaması ile başlayan süreç, yazılımın hazırlanması ardından hayata geçirilmesi ile devam eder. Biz bu süreç içerisinde çalıştığımız firmaya ya da kişiye iletişim, pazarlama ve danışmalık hizmeti de veririz.  Bizimle çalışmanız daha doğru olur çünkü bir proje çerçevesinde hareket ederiz. Elbette sektörde tecrübeli olmamız, çalışmalarınıza kalite katacaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini bizim için önemlidir. Bu yüzden sizin için çok çalışırız. Kısacası; sizin için en uygun mobil uygulamayı geliştirerek mobil dünyada en iyi şekilde yer almanızı sağlarız.

Mobil Uygulama ihtiyaçlarınız için !

Sizin de Mobil Uygulama ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçiniz.