Hakkımızda

ZORSoft; Web Site Tasarımı, E-ticaret Uygulamaları, Web Servis Yazılımları, Özel ve Sektörel Yazılımlar, Mobil Uygulamalar projelendiren ve geliştiren, kurumsal kimlik çalışmaları yapan bir Yazılım ve İnternet Teknolojileri firmasıdır.

Hakkımızda

Yazılım ve internet teknolojileri alanında hizmet veren bir firma olarak, ZORSoft adıyla, 2003 yılında iş hayatında yerimizi aldık. O tarihten bu yana;  Web Site Tasarımı, E-ticaret Uygulamaları, Web Servis Yazılımları, Özel ve Sektörel Yazılımlar, Mobil Uygulamalar projelendirmeye ve geliştirmeye, kurumsal kimlik çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Başarılı çalışmalarımızın ve müşterilerimizin memnuniyeti neticesinde, 2020’de sektördeki on yedinci yılımızı kutluyoruz. 

Bizim için müşterilerimizin her birini ayrı bir değer olarak görüp, o değere uygun şekilde çalışmalar yapmak son derece önemli. İş ahlakı önceliğimizdir. Amacımız yalnızca iş yapmak değil, yaptığımız işi ZORSoft imzasıyla ortaya koymaktır. Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda ve verdiğimiz hizmette bu başarıyı gösterdik. Yolumuza devam etmekteyiz.

Kurumlara Özel Yazılımlar, Web Yazılımları, Web Site Tasarımı ve Mobil Uygulamalar projelendirmek ve geliştirmek ZORSoft’ un başlıca hizmetleri arasındadır.  

Sizin için, kreatif çalışmalar ile özgün; akılcı çözümler ile işlevsel işler çıkartırız. Bunun için isteklerinizi önemser, ihtiyaçlarınızı fark eder ve hayallerinizi dinleriz. İş dünyasında attığınız adımlarda size destek olmak için projelerimiz daima size özeldir. Bu yüzden danışmanlık hizmeti veririz.
İşlerimiz içerisinde “internet hizmeti” önemli bir yere sahip. Biz sizin sanal dünyada yer almanız için de elimizden geleni yaparız; tabi ki sadece “yer almanız” için değil, işinize yarayacak uygun yeri alabilmeniz için…

E-ticaret uygulamalarımız ile sanal dünyada da iş yapmanızı sağlıyoruz. Gerek kullanıcı gerekse sizin için hem fonksiyonel hem de tasarım açısında etkileyici ve farklı çalışmalar hazırlıyoruz. Dahası, hazırlık sürecinde olduğu gibi, uygulamaların işleyişi sırasında da hassas bir yaklaşım sergiliyoruz.
Programlama ve tasarım yapmanın bize göre sanatsal bir yönü vardır. Bu yüzden hazır şablonlarla çalışmayız. Sıradan ve kolay işler çıkarmayız. Her bir çalışmamız, bizim eserimizdir.

Kurumsal kimlik çalışmalarının ve baskılı işlerin hazırlanmasında da yaratıcı yönümüzü kullanırız.
Biz işimizi severek yapıyoruz. Bu yüzden gelen her teklif ve istekle heyecanlanıyor, işlerimizin hazırlık sürecinde keyif alıyoruz. Sizlerin memnuniyeti ile biz de mutlu oluyoruz. Dahası, hem kendimizle hem de firmamızla bir kez daha gururlanıyoruz.

Bizimle neden çalıştığınızın cevabı, sunduğumuz hizmetin kalitesinde ve yaptığımız çalışmaların başarısında gizlidir.