Web Yazılım

Ziyaret edilen web sitesinin içeriğine etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan fonksiyonel bir programdır.

Web Yazılım

Web Yazılım Nedir?

İnternet ağı üzerinde çalışan fonksiyonel programlardır. 

Ziyaret edilen web sitesinin içeriğine etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan fonksiyonel bir programdır. Yani bir web sitesinin alt yapısıdır. Bu alt yapıyı oluştururken en fazla kullanılan diller ise C# VB.NET, PHP ve JAVA olarak sıralanabilir. Geliştirdiğimiz web yazılımını programlarken; bireysel veya kurumsal firmanın isteklerini analiz ederek, geliştirmeye açık güvenilir ve modüler bir yapıya sahip bir yazılım ortaya çıkarılmak başlıca amaçlarımızdır.

Web yazılımı kullanılarak, ihtiyaçları karşılayan, sonuç odaklı, işlevsel ve kullanıcı dostu projeler geliştirilebilmektedir.

Eğer işinizde uzmansanız, kendi iş yazılımınızı yaptırabilir, hem kendiniz kullanabilir hem de pazarlayarak kar elde edebilirsiniz.  Kullanmakta olduğunuz yazılımlar ihtiyaçlarınıza tamamıyla cevap vermiyor ve "keşke şöyle özellikler de olsaydı" diye geçiriyorsanız;  İhtiyacınız olan tüm özellikleri kapsayan bir yazılıma sahip olabilirsiniz.

Web Yazılım ihtiyaçlarınız için !

Sizin de özel bir web yazılıma ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçiniz.