SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Seo danışmanlığı için Konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz !

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, "Arama Motoru Optimizasyonu" için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır. SEO'nun sitenize kazandırabileceği avantajların yanı sıra sorumsuzca hazırlanmış bir SEO'nun verebileceği zararları da araştırdığınızdan emin olun.

Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir.

Seo Danışmanlığı ne kadar sürer?
Seo çalışmaları Web sitenizin ihtiyacına, sektördeki rakiplerine ve arama motorlarındaki aranma hacimlerine göre değişmektedir. Rekabeti yüksek arama terimleri normalden biraz daha fazla sürebilmektedir. Seo çalışmalarında genelde netice almak 2 hafta ile 6 ay arasındadır.

Seo Danışmanlığı fiyatları Nedir?
Seo danışmanlığı fiyatları seo uzmanları tarafından web siteniz incelendikten ve çıkmak istediğiniz arama kelimelerinin analizinden sonra belirlenmektedir. Analiz yapılmadan tekliflere verilen fiyatlar işin bir anlamda ciddiyetsizliğini göstermektedir.

Seo danışmanlığı için Konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz !

Web sitelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda en kısa zamanda en doğal yöntemlerle web siteleriniz daima üst sıralarda!.